مجید ساعدی فر - تولیدی پوشاک مجید
 • نظرها: 0
 • ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ۱۹:۰۱:۱۲
 • در خبر ویژه
 • توسط جنوب ورزش
 • نمایش ها: 2030
 • اخرین ویرایش: ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ۱۹:۳۷:۱۹
 • چاپ نوشته هاچاپ پی دی اف

مروژ، تولید کننده جهانی / من یک اندیمشکی هستم

من یک ایرانی از اندیمشک هستم.

مروژ اصل اصالت / پوشاک ورزشی جهانی

 

مِروژ ؛ یک برند ایرانی در عرصه پوشاک ورزشی است که هم اکنون با نام تجاری «مجید» در ایران شناخته می شود . مجید تنها برند پوشاک ورزشی ایرانی است که توانسته در عرصه رقابت با برندهای معتبر دنیا در بازار پوشاک ورزشی به رقابت پرداخته و گام به گام با آنها قدم بردارد و در بیشتر موارد نیز پیش تر از آنها باشد.
برند مِروژ با بیش از ۱۷ نمایندگی فعال در سراسر کشور، فعالانه محصولات مجید را به علاقه مندان عرضه میدارد. بیش از ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این شرکت مشغول فعالیت هستند.

مروژ توسط یک اندیمشکی بنام مجید ساعدی فر که متولد سان برناردینوی کالیفرنیا است تاسیس شده است. مجید ساعدی فر فیزیوتراپیست اسبق تیم ملی ایران این شرکت را بر اساس تولید و تهیه پوشاک و تجهیزات ورزشی پایه گذاری کرد. در مقاطعی تهیه البسه تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی فوتبال ایران و تعداد زیادی از تیم‌های لیگ برتر فوتبال و والیبال ایران در اختیار این شرکت بوده‌است.
مجید ساعدی فر با این دیدگاه نگاه خود به تواناییهای بی پایان و پتانسیل های انسان در ورزش را تعریف کرده بود و به دنبال ایجاد موقعیتی بود تا توانایی ها و خواسته های خود را به نمایش بگذارد.

اهداف ساعدی فر الهام بخش کارمندان شرکتی است که مبتکرانه به دنبال توسعه استعدادهای بالقوه صنعت پوشاک ورزش ایران در جهان هستند.

آقای ساعدی فر در توضیح شعار جدید این شرکت «COME BACK TO YOUR ORIGIN» (به اصل خود برگردید) این چنین می گوید:

"همانطور که می دانید، تا کنون ما چند شعار انتخاب کرده ایم  و هر کدام پس از مدتی تغییر کرده است. صادقانه بگویم که من شخصاً از هیچ یک از آن ها راضی نیستم. من همیشه به دنبال یک شعار مناسب با اعتقاداتم در زندگی و کارم بوده ام . در زمانی، یک شعار بر اساس برخی از ایده های که در آن لحظه داشتم انتخاب شده است و حالا که در مورد گذشته فکر می کنم می بینم که هیچ کدام از این شعارها با فلسفه ی ایده ی این شرکت و باورهای اساسی من در طول زندگی مطابقت ندارد.
من عمیقاً باور دارم که به خاطر سپردن ریشه و اصل، بخش حیاتی از وجود ما است، همان طور که درخت بدون ریشه نمی تواند زندگی کند.

اگر چه من مدت طولانی در چند کشور مختلف زندگی و کار کرده ام اما همیشه به یاد داشته باشید که ریشه من ایرانی است.در تمام این سال ها به طور مداوم هر که از من پرسید، شما کی و از کجا هستید، هر بار همان جواب به ذهن من آمد، من یک ایرانی از اندیمشک هستم.
من در تمام زندگی اعتقاد بسیار قوی  داشته ام که ما باید از افرادی که ریشه های خود را انکار می کنند بترسیم. آنها وفادار و یا حتی قابل اعتماد نیستند. آنها جعلی هستند .

زمانی که منMerooj را شروع کردم،  بیشتر هدفم ادای احترام به کشورم و به خصوص شهرم بود. بنابراین، من نام Merooj را که یادآور زبان مادری ام، شهرم و مردمم بود، برگزیدم. شاید شما بپرسید چرا این شعار را انتخاب کردید؟ پاسخ من این است که شعار باید یادآور ریشه و اصل ما به علاوه نشان دادن وظیفه اصلی شرکت باشد. به نظر من، یک ایرانی واقعی فقط پوشاک  اصیل می پوشد و وظیفه ما در Merooj است که برای مردم اصیل ایرانی لباس های ایرانی تهیه کنیم.

داستان انتخاب این شعار در نوع خود جالب  است. چند وقت پیش مشغول صحبت کردن با یکی از دوستان نزدیک در مورد این ایده بودم  و او به طور ناگهانی شعری از مولانا را شروع کرد که بخشی از شعر هنوز هم درگوش من طنین انداز است:

"هر کسی کو دور ماند از اصل خویش

بازجوید روزگار وصل خویش

پس از شنیدن این اشعار، بلافاصله ایده ی  بازگشت به اصل خویش،  ذهنم را مشغول کرد. او به من پیشنهاد استفاده از آن را برای یک شعار جدید داد. چند روز بعد، من با شعار جدید آمدم و واقعاً احساس می کنم که این شعاربرای مطابقت با باورهای اساسی من و وظایف شرکت بهترین است و بسیار خوشحالم که در نهایت آن را انتخاب کردم. من می خواهم از همه شما درخواست کنم که هرگز ریشه های خود را تحت هیچ شرایطی فراموش نکنید.”

درباره آقای مجید ساعدی فر:

دکتر "مجید ساعدی‌فر” که لرستانی بوده و زاده‌ی شهر اندیمشک است، سال‌هاست که در عرصه تجارت به فعالیت می‌پردازد. ﻭﯼ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﻃﻌﯽ ﺗﻬﯿﻪ ﺍﻟﺒﺴﻪ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻋﻬﺪﻩ ﺩﺍﺷﺖ. ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﻧﯿﺰ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺍﺯ ﺗﯿﻢ‌ﻫﺎﯼ ﻣﻄﺮﺡ ﻟﯿﮓ ﺑﺮﺗﺮ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﺭ ﺭﺷﺘﻪ‌ﻫﺎﯼ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ، ﺑﺴﮑﺘﺒﺎﻝ، ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ، ﮐﺸﺘﯽ ﻭ ﺑﺎ پوشاک ﺁﺭﻡ ﻣروژ (M) ﺩﺭ ﻣﺴﺎﺑﻘﺎﺕ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ. ﺁﺭﻣﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺧﯽ ﻣﺮﺑﯿﺎﻥ ﻭ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ ﻣﺸﻬﻮﺭ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﻣﺎﻧﻨﺪ امیر ﻗﻠﻌﻪ‌ﻧﻮﻋﯽ، ﺧﺪﺍﺩﺍﺩ ﻋﺰﯾﺰﯼ، ﻋﻠﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﻭ ﮐﺮﯾﻢ ﺑﺎﻗﺮﯼ بیش‌تر‌‌‌‌‌‌ ﺍﺯ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺗﻤﺎﯾﻞ ﺩﺍﺭﻧﺪ از ﻟﺒﺎﺱ‌ﻫﺎﯼ ﺗﻮﻟﯿﺪﯼ ﻣﺠﯿﺪ استفاده کنند.

 

ساعدی‌فر اکنون ساکن گلندل امریکا است. وی ﺑﯿﺶ ﺍﺯ 9 ﺳﺎﻝ ﺩﺭ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺍﯾﺮﺍﻥ به عنوان پزشک ﻣﺸﻐﻮﻝ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺑﻮﺩ وﺩﺭ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ۱۹۹۸ ﻓﺮﺍﻧﺴﻪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﭘﺰﺷﮏ ﻓﯿﺰﯾﻮﺗﺮﺍﭖ، ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﻫﻤﺮﺍﻫﯽ ﮐﺮﺩ. این پزشک لرتبار ﭘﺲ ﺍﺯ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ 98 به صورت ﺟﺪﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﻋﺮﺻﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﭘﻮﺷﺎﮎ ﺷﺪ. جالب این که مروژ واژه‌ای لری به معنای مورچه می‌باشد.چندی پیش ﻣﺠﯿﺪ ﺳﺎﻋﺪﯼ‌ﻓﺮ ﺑﻪ ﺍﺗﻔﺎﻕ محمدرضا ﺩﺍﻭﺭﺯﻧﯽ، ﺭﯾﯿﺲ اسبق ﻓﺪﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ کشورمان ﺑﻪ ﻟﻮﺯﺍﻥ ﺳﻮﯾﯿﺲ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﺍﻭﺭﺯﻧﯽ، ﭘﺬﯾﺮﻓﺖ ﺣﺎﻣﯽ مسابقات ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺟﻬﺎﻥ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 2013 ﻣﯿﻼ‌ﺩﯼ ﺑﺎﺷﺪ.

ﺩﺍﻭﺭﺯﻧﯽ ﻧﯿﺰ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺑﺎ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﻓﺪﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ، ﻣﺮﮐﺰ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺁﺳﯿﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﺮ ﭘﺎ ﮐﻨﺪ. اﺣﺘﻤﺎلاً ﺍﻧﺪﯾﻤﺸﮏ ﻣﺮﮐﺰ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺁﺳﯿﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺳﺎﻋﺪﯼ‌ﻓﺮ ﺳﺎﺧﺖ ﯾﮏ ﺍﺳﺘﺎﺩﯾﻮﻡ ﻭﯾﮋﻩ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺩﺭ ﺍﻧﺪﯾﻤﺸﮏ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﮐﺎﺭ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ.

ﺑﺪ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 2013 ﻣﯿﻼ‌ﺩﯼ، ﺟﺎﻡ‌ﺟﻬﺎﻧﯽ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺩﺭ ﺭﺩﻩ ﺳﻨﯽ ﺯﯾﺮ 21 ﺳﺎﻝ ﺩﺭ ﮐﺮﻭﺍﺳﯽ، ﺯﯾﺮ 19 ﺳﺎﻝ ﺩﺭ ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎ، ﺯﯾﺮ 23 ﺳﺎﻝ ﻭ ﺑﺰﺭﮔﺴﺎﻻ‌ﻥ ﺩﺭ ﻟﻬﺴﺘﺎﻥ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﻭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺗﯿﻢ‌ﻫﺎﯼ ﺣﺎﺿﺮ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ رقابت‌ها ﺑﺎ ﭘﯿﺮﺍﻫﻦ‌ﻫﺎﯼ ﺗﻮﻟﯿﺪﯼ ﻣﺠﯿﺪ ﺑﻪ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯽ‌ﺭﻭﻧﺪ.

ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺗﯿﻢ‌ﻫﺎﯼ ﺣﺎﺿﺮ ﺩﺭ 10 ﺗﻮﺭﻧﻤﻨﺖ ﺑﯿﻦ‌ﺍﻟﻤﻠﻠﯽ ﻟﯿﮓ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﯿﺰﺑﺎﻧﯽ ﭼﯿﻦ (ﺷﺎﻧﮕﻬﺎﯼ ﻭ ﭘﮑﻦ)، ﻫﻠﻨﺪ، ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎ، ﺳﻮﯾﯿﺲ، ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ، ﺁﻟﻤﺎﻥ، ﺭﻭﺳﯿﻪ، ﺑﺮﺯﯾﻞ ﻭ ﻣﺎﻟﺰﯼ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ﻧﯿﺰ ﭘﯿﺮﺍﻫﻦ ﺗﻮﻟﯿﺪﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻣﺠﯿﺪ ﺭﺍ ﻣﯽ‌ﭘﻮﺷﻨﺪ.

ﺍﺳﭙﺎﻧﺴﺮ ﺷﺪﻥ ﻣﺴﺎﺑﻘﺎﺕ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﺯ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻭ ﻣﻮﺛﺮﺗﺮﯾﻦ ﺷﯿﻮﻩ‌ﻫﺎﯼ ﺗﺒﻠﯿﻎ ﭘﻮﺷﺎﮎ ﺍﺳﺖ. ﺑﺪﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ‌ﻫﺎ، ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻣﺴﺎﺑﻘﺎﺕ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺍﻟﺒﺴﻪ، ﺧﻮﺍﺑﮕﺎﻩ، ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﺍﺭﺩﻭﯾﯽ ﻭ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻋﻬﺪﻩ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺗﺎ ﺗﺒﻠﯿﻎ ﺷﺮﮐﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﻫﻨﺪ.

لوگوی پوشاک مروج که حرف Mانگلیسی است . ابتدای کلمهMEROOJ است که در زبان بین المللی به معنی ما قرمزها می باشد ودر زبان لری به معنی مورچه می باشد و از طرف دیگر اگر بر عکس لوگوی انتخاب شده را مشاهده کنید به صورت یک پرنده می باشد

ﺳﺎﻋﺪﯼ‌ﻓﺮ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ‌ﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺍﺭﺩ. ﺍﻭ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ ﻓﺮﻭﺷﮕﺎﻩ ﺯﻧﺠﯿﺮﻩ‌ﺍﯼ ﺷﺮﮐﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﻧﺪﯾﻤﺸﮏ ﺑﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﺮﺍﺩﺭﺵ ﺳﻌﯿﺪ ﺳﺎﻋﺪﯼ‌ﻓﺮ ﺗﺎﺳﯿﺲ ﮐﺮﺩ.بد نیست بدانید ساعدی‌فر به باشگاه‌های داتیس، کوثر، گهر و حتی در دوره حضور عبدالله بابایی‌زاده در تیم خیبر متوسلیان پل‌دختر(سال 1389) با توجه به این که وی از دوستان ساعدی‌فر است، البسه‌ی باشگاه را تامین کرد.

 

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: فیلد اجباری. غیر فعال
وبسایت::
کد امنیتی:: فیلد اجباری.
دیدگاه: فیلد اجباری.