• نظرها: 0
 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۲۰:۵۴:۳۴
 • در مصاحبه و گفتگو
 • توسط جنوب ورزش
 • نمایش ها: 970
 • اخرین ویرایش: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۲۱:۳۰:۱۰
 • چاپ نوشته هاچاپ پی دی اف

گفتگو با خانم بهمئی رئیس هیئت بدمینتون شهرستان امیدیه .

رئیس هیئت و مربی با کارنامه درخشان سبب شده درخشان افزوده شود. چندی پیش مسابقات بدمینتون استان خوزستان در بخش بانوان خاتمه یافت و خانم بهمئی به همراه تیم تحت مربیگری خود توانست مقام اول استان را کسب نماید و امیدیه را به سطح اول ورزش بدمینتون استان خوزستان تبدیل کند.
شخصیت ، متانت و نگاه امروزی به جوان از ویژگی های بارز این مربی می باشد. به سراغ ایشان رفتیم تا شاید که به بهانه مسابقات استانی و کسب افتخار بتوانیم بیشتر از ایشان سراغی برای ورزش بگیریم
گفتگو با خانم بهمئی  رئیس هیئت بدمینتون شهرستان امیدیه .
سرکار خانم بهمئی برای مقدمه از این مسابقات و نتایج حاصل شده بفرمائید ؟

  تیم بانوان امیدیه هرساله در این مسابقات شرکت می کند و صاحب مقام  بودیم و یا نایب قهرمان و یا کسب مقام های دوم و سوم رو در کارنامه خودش داره و در این دوره از مسابقات برای اولین بار توانستیم مقام قهرمانی رو کسب کنیم .

دلیل موفقیت تیم بانوان  نفت امیدیه را در چه می بینید ؟

این تیم سالها ست که در مسابقات شرکت دارد و و با برنامه ریزی که از سال گذشته با کسب مقام های دوم و سوم داشتیم هدف را بر کسب قهرمانی تنظییم کردیم و دلیل اصلی رو پشتکار بچه های تیم و حمایت باشگاه می دانم چرا که اینها همه عوامل  موفقیت یک تیم هستند و حمایت خانواده خودم که همیشه حامی من بودن  چراکه وقت زیادی رو به ورزش اختصاص دادم .
ظرفیت های امیدیه در حوزه بدمینتون بانوان را چگونه ارزیابی می کنید ؟
ظرفیت این رشد این رشته فوق العاده بالاست  همونطور که هیئت استان هم در جریان هستند قطب بدمیتون استان شهرستان امیدیه هست . ما در هر رده سنی همیشه صاحب مقام بودیم
و همچنین در این دور ه از مسابقات با شرکت 6 تیم در دو گروه الف و ب با هم به رقابت پرداختند . تیم نفت امیدیه درگروهی که قرار گرفت رقابت سختی را داشت و با تیم حفاری که چند سال متوالی قهرمان استان بودند و تیم پتروشیمی بندر امام هم گروه بوده که پس از شکت هم گروهی های خود و خوشبختانه توانست مقام قهرمانی رو از آن خود کند .
کار کردن به عنوان رئیس هیئت بدمینتون یه شهرستان براتون چطور بوده ؟
از آنجا که در حیطه بانوان مشغولم واقعا سختی کارمون جای خود داره و از طرفی به عنوان کسی که رئیس هیئت هست و با سابقه بالغ بر 15 سال بدون هیچ چشم داشتی با جون و دل در این عرصه فعالیت کردم و  زندگی را طوری برنامه ریزی کردم که هم به ورزش و هم در کنار خانواده باشم چرا که خودم را مدیون شهرستانم میدانم و با توجه به شرایط آب و هوایی و کمبود امکانات رفاهی برخود لازم می دونستیم برای جذب جوانان شهرستان وقت بگذاریم  کما این که روئسای قبلی ادارات و باشگاه ها با توجه به فعالیت ها  و علاقه به ورزش و اینکه پایگذار بدمینتون در شهرستان امیدیه بودم لقب مادر بدمینتون امیدیه رو به من دادند .
خانم بهمئی شما بعنوان یک خانم چه فاکتور و عواملی را در جمع کردن یک تیم که متشکل از خانم های مختلف با وضعیت های تحصیلی ، شغلی و سنی متفاوت هستند را دخیل دیدید ؟

از مهمترین فاکتورها به نظرم برنامه ریزی هست که یقینا بدون برنامه ریزی هیچ کاری موفق نخواهد بود. از این جهت میگم برنامه ریزی چون جمع کردن این تیم مربوط به امسال نبود و با این وضعیت فعلی هست و در لیگ برتر حضور پیدا می کند و هر ساله تلاش و صحبت از مقام بوده است نشئت گرفته از همان عامل برنامه ریزی میباشد.
هر ساله مقام دوم و سوم را به کرار کسب میکردیم و تلاش داشتیم هدف را کسب مقام اول را کسب کنیم . با توجه به اینکه اعضای تیم دانش آموز بودند و یا بعضا دانشجو هستند تلاش کردیم جوری برنامه ریزی کنیم و تنظیم داشته باشیم که نزدیک به مسابقات بازیکنان تیم از آمادگی کامل جهت حضور در مسابقات برخوردار باشند.
خانم بهمئی به تنهایی بنیان گذار ورزش بدمینون در شهرستان امیدیه بوده است . ثمره این تلاش 15 ساله کسب عنواین متعدد و مختلف در رده های سنی مختلف بوده است . نکته قابل تاکید این است که با توجه به وظایف مادری و مسئولیت خانواده باعث نشده است که موفقیت های ایشان به نتیجه نینجامد.
با تلاش و آرزوی موفقیت و کسب توفیات بیشتر برای سرکار خانم بهمئی رئیس هیئت بدمنتون شهرستان و مربی تیم نفت امیدیه .
اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: فیلد اجباری. غیر فعال
وبسایت::
کد امنیتی:: فیلد اجباری.
دیدگاه: فیلد اجباری.