• نظرها: 0
 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۷:۰۰:۰۳
 • در مصاحبه و گفتگو
 • توسط جنوب ورزش
 • نمایش ها: 1050
 • اخرین ویرایش: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۷:۴۴:۳۹
 • چاپ نوشته هاچاپ پی دی اف

گفتگو با خانم علوانی سر مربی تیم فوتسال بانوان علوان رامهرمز (نماینده استان خوزستان )

شاید پس از این گفت و گو بود که یقین پیدا کردیم هنوز سخن از شخصیت های ارزشی و دلسوز در ورزش نمونه عینی و مشهود دارد.
خانم علوانی مربی نمونه فوتسال استان خوزستان بلاشک از سرمایه های فوتسال استان خوزستان می باشد که توانسته است شاگردان بسیاری را در سطح اول فوستال این مملکت تربیت کند. نرگس علوانی را در واژگان اینجور خلاصه میکنیم : دلسوز ، آگاه و مسلط ، خوش برخورد و مهربان ، پرانرژی و آینده دار .
حاصل گفت و گوی صمیمی ایشان با پایگاه خبری تحلیلی جنوب ورزش سبب ایجاد چنین دیگاهی شد . دیدگاهی که تا پیش از این با پرس و جو از ایشان فقط واژه دلسوز و پیگیر و کاربلد را از ایشان آگاه بودیم ولی اکنون گفت و گویی را با خانم نرگس علوانی می خوانید که بد نیست بدانید ایشان بصورت خصوصی تیم علوان رامهرمز را آن هم در حضور مشکلات و محدودیت های دختران و سختی های پیش رو از صفر هدایت کرده و به مرحله ای از موفقیت رسانده است که با حضور در جمع تیم های برتر دور نهایی لیگ دسته 1 فوتسال کشور از امید های اول صعود به لیگ برتر می باشد .

گفتگو با خانم علوانی  سر مربی تیم فوتسال  بانوان علوان رامهرمز

 نماینده شایسته استان خوزستان در لیگ دسته 1 کشور :

خانم علوانی برای شروع بفرمائید تیم فونسال علوان در مسابقات دسته یک چه نتایجی رو کسب کردند و چه وضعیتی دارند ؟
این مسابقات به میزبانی چالوس برگزار شد و در بازی اول با تیم قشم 4-3 به نفع تیم قشم بازی دوم با تیم چالوس 9-3 به نفع علوان رامهرمز دور برگشت هم 4-5 به نغع قشم و برخلاف بازی در نیمه اول 3-1 و در نیمه دوم 4-2 از تیم قشم جلو بودیم و براساس اینکه بچه های تیم علوان تیم حریف رو دسته کم گرفتند که منجر به باخت شد . و تیم علوان سرتر از قشم بود  و مطمون باشید با میزان گل بالایی در  مسابقات یک هشتم نهایی  از تیم قشم می بریم .
از نتایج به دست اومده رضایت دارید؟
با تیم چالوس بله ولی با تیم قشم واقعا حق تیم رامهرمز بود و برد حق تیم علوان بود ولی متاسفانه به دلیل مغرور شدن بچه های تیم نسبت به تیم قشم بازی رو واگزار کردند .
خدا را شکر ما یک گام بزرگی در پیش داریم ما رفتیم جزء هشت تیم  و نیازمند این هست که تیم علوان تمام تلاششون رو بکنن برای رفتن به لیگ برتر .
مطمئنا اگر این تیم حمایت بشه شک نکنید به لیگ برتر صعود خواهیم کرد . چرا که تیم رامهرمز از نظر مالی بسیار ضعیف هست  و تا کنون کلیه هرینه های تیم بصورت شخصی انجام شده و در بعضی موارد حاج اکبر مردانی ما رو حمایت کردندکه جا داره ازشون تشکر و قدردانی کنیم  مبالغی رو جهت تهیه لباس و .. تقبل می کردند .
کلیه این هزینه ها رو با علاقه شخصی که دارم نسبت به تیم و اعضای تیم انجام می دم و دوست دارم بازیکنان علوان چون شایسته رسیدن به بهترین جایگاه هستند به حق خودشون در این رشته ورزشی برسن  و لیگ برتر جایگاه این جوانان هستش
.
اعضای تیم از آمادگی لازم جهت شرکت در مسابقات یک هشتم نهایی برخودار  هستند و آمادگی بچه ها را چطور ارزیابی می کنید ؟
بله صد در صد ما در جریان مسابقات بودیم  و احتمالا مسایقات نیمه دوم فروردین مااه برگزار بشه و ما هفت بازی در پیش داریم که  مطئنا از هفت بازی 5 الی 6 بازی رو پیروز میشیم  .
 خانم علوانی هدف برای شما چطور تعریف شده و افق نگاه شما با این همه هزینه و زحمات و مشقت های بسیار چیست ؟
من  به شخصه تمام تلاشم رو برای قهرمانی تیم علوان انجام میدم . و هدف اصلی ما در این تیم رسیدن به لیگ برتر و قرار گرفتن جزء 4 تیم لیگ برتر هست و علوان به دنبال قهرمانی هست چون شایسته قهرمانی هست.
و حرف آخر .آیا صحبتی و درخواستی برای پایان سخن دارید ؟
از مسولین خواهش می کنم که تیم بانوان که در سطح بالایی به مسابقات  اعزام میشه دست به دست هم بدیم  و حمایت خوئشون رو از این تیم دریغ نکنند و این تیم  رو به لیگ برتر برسونند.

پایگاه خبری تحلیلی جنوب ورزش : سرکار خانم علوانی بر خود به عنوان رسانه عهده بسته ایم حامی ارزش ، ارزشمند شما باشیم و برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی داریم .

تهیه گزارش و گفت و گو :     فاطمه خلیلی – سردبیر بخش بانوان و مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی نرگس بانو


اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: فیلد اجباری. غیر فعال
وبسایت::
کد امنیتی:: فیلد اجباری.
دیدگاه: فیلد اجباری.